Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac37.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
03:30Deportes Quindío - Real SantanderCANLI
05:00Club León - Club Universidad Nacional
07:00Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC
08:00Fukushima United - Imabari
08:00Gainare Tottori - Sagamihara
08:00Atırau - Kayrat Akademia
09:00Blaublitz Akita - Kagoshima United
10:30Coastal Spirit - Cashmere Technical
10:30Beijing Guoan - Qingdao Hainiu
11:00Athletic 220 - Deren
12:00Nagano Parceiro - Kamatamare Sanuki
12:00Roasso Kumamoto - Yokohama Sports and Culture Club
12:30Tobol Kostanay - Okjetpes
12:30Kataller Toyama - Gifu
13:00Tianjin Teda - Hebei China Fortune
14:00Shukura Kobuleti - Merani Martvili
14:00Khangarid Klub - Falcons
14:35Chongqing Lifan - Wuhan Zall
15:00Samgurali Tskhaltubo - Metalurgi Rustavi
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
15:30Südtirol - Latte Dolce
16:00Bunyodkor - AGMK
16:30Ararat Yerevan - Ararat - Ermenistan
16:30Qair Semad - Al-Hammam
16:30Al-Nasr Kahire - Marekh Port Said
16:30Daklyeh - Suez Montakhab
16:30Mansoura - Pharco
16:30Gomhoreyet Shebeen - Nojom Al Mostabel
16:30Petrojet - Tersana
16:30Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca
16:30Zarnesti - Brașov
16:30Crisul Chisineu-Cris - Soimii Lipova
16:30Marmaţia Sighetu Marmaţiei - Simleu Silvaniei
16:30Sporting Roşiorii - Alexandria
16:30Tunari - Afumaţi
16:30Sanmartin - Luceafărul Oradea
16:30Unirea - Gloria
16:30Ghiroda - Hunedoara
16:30Industria Galda - Unirea Alba Iulia
16:30Bacău - Ceahlăul Piatra Neamț
16:30Unirea Bascov - Vedita Colonesti
16:30Viitorul Daesti - Flacara Horezu
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
17:30Crikvenica - Novigrad
18:00Futura - TiPS
18:00SIF - KaIK
18:00Al-Sareeh - Al-Salt
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
18:30Fussach - Lauterach
18:30Urartu - Noah Yerevan
18:30Jyväskylä - Vaajakoski
19:00Pyramids - Horoya
19:00Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth
19:00Milsami - Dacia Buiucani
19:00Universidad San Martín - Universidad Técnica de Cajamarca
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
19:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Haukar
19:30JAHE - Garde Nationale
19:45Excelsior - Telstar
20:00Leyton Orient - Tottenham (beIN SPORTS HD 3)
20:00Union Weisskirchen - Wallern
20:00Union Gurten - Kalsdorf
20:00Lommel United - K. Sint-Truidense
20:00Norrby - Sundsvall
20:00Feirense - Casa Pia
20:00Vizela - Covilhã
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
20:30Weiz - Koma Elektra
20:30Kitzbuhel - Hall
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
20:30Club Atlético Villa Teresa - Central Español
21:00Cercle Brugge - Royal Antwerp
21:00CFRJ Marica - Duque de Caxias Futebol Clube
21:00Sao Bento - São Bernardo Futebol Clube
21:0007 Vestur - Argja Boltfelag
21:00B68 Toftir - Runavik
21:00Zamalek - Tanta
21:00Newport County - Watford
21:00West Bromwich Albion - Brentford
21:15Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
21:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
21:30West Ham United - Hull City
21:45Notts County - Harrogate Town
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
21:45Mansfield - Gainsborough Trinity
21:45Barwell - Bedworth United
21:45Bedfont Sports - Lewes
21:45Bowers & Pitsea - Hornchurch
21:45Bury Town - Brightlingsea Regent
21:45Buxton - Belper Town
21:45Cambridge City - Stowmarket Town
21:45Chasetown - Basford United FutbolClub
21:45Chichester City - Cribbs
21:45City of Liverpool - Morpeth Town
21:45Coalville Town - Sheffield
21:45Coventry Sphinx - Ilkeston
21:45United of Manchester - Pontefract Collieries
21:45Frickley Athletic - Marine
21:45Grantham Town - Rushall Olympic
21:45Harlow Town - Waltham Abbey
21:45Hastings United - Chesham United
21:45Hednesford Town - Long Eaton United
21:45Leek Town - Mickleover Sports
21:45Leiston - Biggleswade Town
21:45Margate - Hayes & Yeading United
21:45Marske United - Trafford
21:45Mossley - Ramsbottom United
21:45Nuneaton Town - Loughborough Dynamo
21:45Potters Bar Town - East Thurrock United
21:45Quorn - Matlock Town
21:45Redcliffe - Workington
21:45Scarborough Athletic - Ashton United
21:45Shifnal Town - Alvechurch
21:45South Park - Bognor Regis Town
21:45Stalybridge Celtic - Bishop Auckland
21:45Stamford - Sudbury
21:45Sunderland - Prescot Cables
21:45Swindon Supermarine - Shepton Mallet
21:45Tadcaster Albion - Litherland ReMYCA
21:45Tamworth - Stourbridge
21:45Tividale - Nantwich Town
21:45Warrington Town - South Shields
21:45West Auckland Town - Runcorn Linnets
21:45Whyteleafe - Binfield
21:45Yate Town - Bristol Manor Farm
22:00Krasnodar - PAOK (beIN SPORTS HD 1)
22:00Maccabi Tel Aviv - Salzburg (beIN SPORTS HD 2)
22:00Slavia Prag - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
22:00Krasnodar - PAOK
22:00Den Bosch - Maastricht
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
22:00Varzim - Arouca
22:00Slavia Prague - Midtjylland
22:00Skelmersdale United - Bootle
22:15Luton Town - Manchester United
22:15Luton Town - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 3)
22:15Trarza - Kaedi
22:15Cosmos Serravalle - Società Polisportiva Tre Fiori
22:45América - Rampla Juniors
23:00Barranquilla - Bogotá
23:00Atletico Grau - Club Centro Deportivo Municipal
23:00Barnechea - Melipilla
23:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
01:00Maceio - Esporte Clube Juventude
01:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
01:15Barcelona SC - Flamengo (S SPORT HD)
01:15Barcelona Sporting Club - Flamengo Regatas
01:15Club Atlético Tigre - Club Bolívar
01:15Estudiantes de Mérida - Club Nacional Montevideo
02:00Operario Ferroviario - Cuiabá Esporte Clube
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Ponte Preta
03:30Junior de Barranquilla - Independiente del Valle
03:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - São Paulo
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
12:00Kaspiy - Taraz
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Brisbane Wolves
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
12:45Gold Coast United - Peninsula Power FutbolClub
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
13:00Ehime - Albirex Niigata
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
15:001 FC Cologne - Fortuna Düsseldorf
15:30Krasnodar - Orenburg
16:00Freiburg - Frankfurt
16:00Smolevichi - Minsk
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
16:30MŠK Žilina - Slavoj Trebišov
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss Jena
17:30Lichtenberg 47 - Auerbach
17:30Carl Zeiss Jena - Rot-Weiß Erfurt
17:30Fotbal Třinec - Graffin Vlašim
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
18:00Heider - Phonix Lubeck
18:00Hannover - Hannover 96
18:00Lüneburger SK Hansa - Pauli
18:00Atlas Delmenhorst - Havelse
18:00Oldenburg - Jeddeloh
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
18:30Bahrain - Al-Budaiya
18:30Sitra Club - Malkiya Club
18:30Haka - RoPS
18:30Inter Turku - Honka
18:30Mariehamn - Ilves
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
19:00Renate - Avellino 1912
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
19:00Alianza Universidad - Cusco
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
19:30Reichenau - Telfs
19:30Potenza - Triestina Calcio
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
20:00Altonaer FC von 1893 - Holstein Kiel
20:00Eintracht Norderstedt 03 - Hamburger
20:00Oberneuland - Wolfsburg
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
20:00Buchonia Flieden - Steinbach
20:00Rot-Weiß Hadamar - Dietkirchen
20:00Germania Egestorf - Lupo Martini Wolfsburg
20:00Eilenburg - Plauen
20:00Frisia - Weiche Flensburg
20:00Inter Turkspor Kiel - Altenholz
20:00Kronshagen - Eckernförder
20:00Lübeck - Eutin 08
20:00Calcio Padova - Breno
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
20:30Fernvald - Ginsheim
20:30Viktoria Griesheim - 1931 Eddersheim
20:30Niederwenigern - SSVg Velbert
20:30Sportfreunde Baumberg - Bocholt
20:30SpVg Schonnebeck - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - TuRU Düsseldorf
20:30Velbert - Schwarz-Weiß Essen
20:30Eintracht Celle - Hagen-Uthlede
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
21:00Millwall - Burnley
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
21:00Stoke City - Gillingham
21:00Zeilsheim - Waldgirmes
21:00Monopoli - Modena
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
21:45Chelsea - Barnsley
21:45Fleetwood Town - Everton
21:45Leicester City - Arsenal
21:45Morecambe - Newcastle United
22:00Gent - Dynamo Kyiv
22:00Molde - Ferencvárosi
22:00Olympiacos - Omonia
22:00Gent - Dinamo Kiev (beIN SPORTS HD 1)
22:00Molde - Ferencvaros (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Olympiakos - Omonia (beIN SPORTS HD 2)
23:00Club Cienciano Cusco - Melgar
23:30Deportivo Llacuabamba - Sporting Cristal
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
01:15Clube Atlético Paranaense - Colo-Colo
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
02:00Atlanta United - Dallas
02:00York City - Toronto
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
02:30Columbus Crew - Minnesota United
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
03:00Inter Miami - York Red Bulls
03:30Nashville - United
03:30Club Guaraní - Sociedade Esportiva Palmeiras
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
05:00Deportivo Saprissa - Cartaginés
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30HJK - Turun Palloseura
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
19:30Rostov - Maccabi Haifa
20:00Beşiktaş - Ave
20:00Djurgårdens - Cluj
20:00Malmö - Lokomotiva
20:00Mura 05 - Eindhoven
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
20:00Riga - Celtic
20:00Rosenborg - Alanyaspor
20:00Willem - Rangers
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
20:30Steaua București - Slovan Liberec
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
21:00Galatasaray - Hajduk Split
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
21:00Standard Liège - Vojvodina
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
21:00Bristol City - Aston Villa
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
21:30Milan - Bodø-Glimt
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
21:30Gallen - Athens
21:30Floriana - Flora Tallinn
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
21:45Lincoln City - Liverpool
21:45Manchester City - Bournemouth
22:00Bayern Munich - Sevilla
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
18:45Botev Vratsa - Montana
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
19:30Osnabruck - Hannover 96
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Esbjerg - Helsingør
20:00Hvidovre - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:45Odra Opole - Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
21:00Twente - Groningen
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
21:30Midleton - Marys
21:30Rockmount - Avondale United
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
21:45Bohemian - Derry City
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
22:00Lille - Nantes
22:00Eibar - Athletic Bilbao
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
22:30Braga - Santa Clara
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
03:30Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 3)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 3)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 3)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 3)
16:00JDA Dijon - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 3)
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
03:30Olvivol Mundial - Atletico CordonCANLI
08:50Dinamo-pro - SKIF-pro
09:20Spartak-pro - Lokomotiv-pro
10:00Busan KT Sonicboom - Goyang Orions
12:00Anyang - Ulsan Mobis Phoebus
16:30GasTerra Flames - Dnipro
16:30Neptūnas - London Lions
18:30Prienai - Rytas Vilnius
19:25Clippers - Spurs
19:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel Eilat
19:30Maccabi Haifa - Ironi Nahariya
19:55Spurs - Rockets
20:25Rockets - Clippers
20:30Bizoni - Leningrad
20:30Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
20:30Keravnos - Iraklis
21:00Blois Basket 41 - Bordeaux
21:00Evreux Basket - Orléans Loiret Basket
21:00Orchies - Souffelweyersheim
21:00Élan Chalon - Ouest Provence Basket
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Champagne Chalons-Reims Basket
21:00Paris - Saint Quentin
21:00Toulouse - Hermine Nantes Atlantique
21:00Union Basket Chartres Metropole - ESSM Le Portel Cote d'Opale
21:00Metropole - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
21:30Leningrad - Chameleon
22:30Bizoni - Chameleon
02:00Correcaminos UAT Victoria - Mineros de Zacatecas
03:00Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali
03:00Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Minnesota Lynx - Seattle Storm (S SPORT 2 HD)
04:00Lenadores de Durango - Fuerza Regia
04:00Libertadores De Queretaro - Astros de Jalisco
05:15Abejas de Guanajuato - Panteras de Aguascalientes
16:30Astana - CSKA Moskova
18:00Bizoni - Drakonu
19:00Chameleon - Leningrad
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
20:00Legia Warszawa - Polski Cukier SIDEn Toruń
20:00Bizoni - Chameleon
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
20:00Valencia - MoraBanc Andorra
21:00Leningrad - Drakonu
22:00Bizoni - Leningrad
22:45Bilbao Basket - Iberostar Tenerife Canarias
03:30Miami Heat - Boston Celtics
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
02:30Las Vegas Aces - Connecticut Sun (S SPORT 2 HD)
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
04:05Vladislav Strugach - Mark PashukevichCANLI
03:12Anastasia Rafalskaya - Karina SilkinaCANLI
04:50Ivan Abramov - Dmitry Orlov
06:00Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
06:00Yaroslav Narkevich - Artem Avsievich
06:15Dmitry Orlov - Renat Sakhabutdinov
07:30Diana Starovoitova - Denis Davydov
07:50Renat Sakhabutdinov - Ivan Abramov
08:00Gennady Urbanovich - Semen Sharlay
09:00Vadim Raitsov - Gest
09:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
09:20Roman Loskutov - Daniil Zakharov
10:00Arina Gabriela Vasilescu - Anna Morgina
10:00Oleksandra Oliynykova - Silvia Njiric
11:00Dayne Kelly - Alexander Ritschard
11:00Filippo Baldi - Bjorn Fratangelo
11:00Riccardo Bonadio - Giulio Zeppieri
11:00Oriol Roca Batalla - Roberto Ortega-Olmedo
11:00Sasi Kumar Mukund - Juan Manuel Cerundolo
11:00Shuichi Sekiguchi - Dragos Dima
11:00Daniil Ichshenko - Roman Gumenyuk
11:00Daniel Paty - Matic Spec
11:00Johan Nikles - Mathias Zukas
11:00Martin Cuevas - Ryan Nijboer
11:00Pawel Cias - Dominik Recek
11:00Piotr Matuszewski - Francisco Comesana
11:00Constantin Bittoun Kouzmine - Simon Carr
11:00Fermin Tenti - Jean Thirouin
11:00Ignacio Monzon - Alexander Kotzen
11:00Laurynas Grigelis - Kirill Kivattsev
11:00Caroline Vernet - Polina Gubina
11:00Daria Lopatetskaya - Suzan Lamens
11:00Katie Volynets - Nika Radisic
11:00Nina Potocnik - Tayisiya Morderger
11:00Nishikori - Christian Garin
11:00Qinwen Zheng - Polina Leykina
11:00Kato/Santamaria - Carter/Stefani
11:00Aoyama/Shibahara - Alexandrova/Kalashnikova
11:00Belen Teichmann - Anastasia Pavlyuchenkova
11:00Andrew Harris - Constant Lestienne
11:00Blaz Kavcic - Andrey Kuznetsov
11:00Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes - Mohamed Safwat
11:00Manuel Guinard - Purcell
11:00Marco Cecchinato - Ernests Gulbis
11:00Matteo Viola - Jurij Rodionov
11:00Renzo Olivo - Federico Gaio
11:00Roberto Cid Subervi - Henri Laaksonen
11:00Roman Safiullin - Bradley Klahn
11:00Stefano Napolitano - Carlos Taberner
11:00Taro Daniel - Mathias Bourgue
11:00Viktor Troicki - Frederico Ferreira Silva
11:30Roberto Bautista-Agut - Nikoloz Basilashvili
12:00Pedro Vives Marcos - Ryan Peniston
12:00Katy Dunne - Elizabet Hamaliy
12:00Maria Lourdes Carle - Petia Arshinkova
12:00Viktoria Morvayova - Magali Kempen
12:00Yuriko Miyazaki - Maria Ines Fonte
12:00Calvin Hemery - Sabanin
12:00Yekaterina Valeryevna Makarova - Justina Mikulskyte
12:30Dominik Koepfer - Yoshihito Nishioka
12:30Ankita Raina - Jovana Jovic
12:30Aubane Droguet - Kurumi Nara
12:30Cagla Buyukakcay - Lesya Tsurenko
12:30Teimuraz Gabashvili - Lorenzo Musetti
12:30Jana Fett - Dalma Galfi
12:30Vega Hernandez/Duran - Glasspool/Norrie
12:30Laura Ioana Paar - Margot Yerolymos
12:30Arneodo/Nedovesov - Molteni/Nys
12:30Marta Kostyuk - Isabella Shinikova
12:30Elmar Ejupovic - Inigo Cervantes Huegun
12:30Natalija Kostic - Bibiane Schoofs
12:30Marc-Andrea Huesler - Lucas Miedler
12:30Yanina Wickmayer - Lesley Pattinama-Kerkhove
12:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Adrian Menendez-Maceiras
12:30Genaro Alberto Olivieri - Vaclav Safranek
12:30Goncalo Oliveira - Jesper De Jong
12:30Markus Eriksson - Yshai Oliel
12:30Tomas Papik - Patrik Rikl
12:30Matias Franco Descotte - Thiago Agustin Tirante
12:30Stuart Parker - Thijmen Loof
12:30Giulia Morlet - Maja Radenkovic
12:30Laetitia Pulchartova - Yuliya Hatouka
12:30Lulu - Anna Ureke
12:30Aneta Laboutkova - Yana Morderger
12:30Miriam Bianca Bulgaru - Anastasia Zarytska
12:30Nagi Hanatani - Linda Klimovicova
12:30Raluca Georgiana Serban - Chantal Skamlova
12:30Kichenok/Kichenok - Srebotnik/Friedsam
12:30Melichar/Schuurs - Perez/Sanders
12:30Magda Linette - Elina Svitolina
12:30Aslan Karatsev - Arthur Cazaux
12:30Baptiste Crepatte - Hyeon Chung
12:30Facundo Mena - Thai-Son Kwiatkowski
12:30Leonardo Mayer - Peter Polansky
13:00Dodig/Pavic - Moeller/Welte
13:00Yannick Hanfmann - Gael Monfils
13:00Ekaterina Pavlenko - Hanna Sokal
13:00Hernan Casanova - Maxime Chazal
13:30Arnaud Bovy - Nicolas Moreno De Alboran
13:30Lucas Catarina - Evan Furness
13:30Bini/De Carvalho - Leshem/Cukierman
13:30Sarah-Rebecca Sekulic - Oceane Babel
13:30Mazzoni/Mazzoni - Gutierrez Carrasco/Ruiz
13:30Parres Azcoitia/Jorge - Bhatia/Ueda
14:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
14:00Li - Indy De Vroome
14:00Carole Monnet - Whitney Osuigwe
14:00Ekaterine Gorgodze - Sara Errani
14:00Elitsa Kostova - Gabriela
14:00Guerrero Alvarez - Jessika Ponchet
14:00Giulia Gatto-Monticone - Selena Janicijevic
14:00Jana Čepelová - Jaqueline Adina Cristian
14:00Mariam Bolkvadze - Kamilla Rakhimova
14:00Martina Di Giuseppe - Usue Maitane Arconada
14:00Nadia Podoroska - Magdalena Frech
14:00Richel Hogenkamp - Kristina Kucova
14:00Tereza Martincova - Valeria Savinykh
14:00Jules Okala - Andreas Seppi
14:00Brkic/Cacic - Margaroli/Sriram Balaji
14:00Daniell/Oswald - Arnaboldi/Baldi
14:00Alizé Cornet - Elena Rybakina
14:00Corentin Denolly - Evgeny Karlovskiy
14:00Andrew Paulson - Pedro Cachin
14:00Camilo Ugo Carabelli - Javier Barranco Cosano
14:00Noguchi - Agustin Velotti
14:00Darja Semenistaja - Lian Tran
14:00Maria Jazmin Amicuzi - Rita Atik
14:00Gram/Talbi - Michalitsch/Tran
14:00Kwong/Tanasescu - Bihan/Robbe
14:00Yaacoub/Frye - Thanos/Tsitsipas
14:00Liaonenka/Khomich - Mansouri/Echargui
14:00Jule Niemeier - Jamie Loeb
14:00Simona Waltert - Kathinka Von Deichmann
14:00Valentini Grammatikopoulou - Anna Siskova
14:00Pitak/Pitak - Bondar/Mihalikova
14:00Jonathan Eysseric - Sergey Fomin
14:00Ninomiya/Hibino - Dabrowski/Ostapenko
14:30Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
14:30Philipp Kohlschreiber - Fabio Fognini
14:30Aidan Mchugh - Federico Arnaboldi
14:30Westphal - Eric Vanshelboim
15:00Orlando - Vlad Victor Cornea
15:00Lama/Reis Da Silva - Alves/Marcondes
15:00Nava/Nava - Vasa/Virtanen
15:00Teixeira/Fernandes - Goncalves/Maia
15:00Bolton/Carle - Arbuthnott/Scholsen
15:00Payola/Sakatsume - Glushko/Fonte
15:30Alexander Bublik - Albert Ramos
15:30Chihiro Muramatsu - Monica Niculescu
15:30Cristina Bucsa - Rebecca Sramkova
15:30Daria Snigur - Barbara Haas
15:30Elisabetta Cocciaretto - Anastasiya Komardina
15:30Francesca Di Lorenzo - Marina Melnikova
15:30Martina Trevisan - Sachia Vickery
15:30Mayo Hibi - Caroline Dolehide
15:30Mihaela Buzarnescu - Harriet Dart
15:30Natalia Vikhlyantseva - Vera Zvonareva
15:30Renata Zarazua - Olga Danilovic
15:30Robin Anderson - Xinyu Wang
15:30Tessah Andrianjafitrimo - Nuria Parrizas-Diaz
15:30Zielinski/Reese - Gheorghita/Madaras
15:30Lock/Ortega-Olmedo - Meligeni Rodrigues Alves/Romboli
15:30Vernet/Villet - Bourbotte/Howard
15:30Monzon/Tenti - Ghorbel/Ouakaa
15:30Pichler/Erler - Grigelis/Mugevicius
15:30Kolodziejova/Maleckova - Kubanova/Noskova
15:30Morderger/Morderger - Breckova/Rusova
15:30Potocnik/Radisic - Pradova/Hutkova
15:30Smitkova/Skamlova - Ivakhnenko/Fomina
15:30Agamenone/Oliel - Ignatik/Klein
15:30Gengel/Kodat - Oliveira/Radojkovic
16:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
16:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
16:00Rijthoven - Michael Vrbensky
16:00Alex Barrena - Adrian Andreev
16:00Francisco Andreu Garcia - Carlos Lopez Montagud
16:00Martinez Martinez/Molino - Alcalde/Marrero Curbelo
16:00Matuszewski/Noguchi - Galdos/Olivieri
16:00Yekaterina Valeryevna Makarova - Manon Arcangioli
16:30Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
16:30Araujo/Coelho - Peniston/Whitehouse
16:30Niklas-Salminen/Falcao - Leite/Pucinelli De Almeida
16:30Alves/Bassols Ribera - Arshinkova/Topalova
16:30Kempen/Murta - Duerst/Şalimova
16:30Martins/Miyazaki - Kubka/Strakhova
17:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
17:30Arnaboldi/Ferrari - Azarioh/Echevarri
19:00Perez Contri/Chepelev - Lopez Montagud/Skatov
19:00Royer/Rune - Barrena/Marmousez
19:00Winter Lopez/Esteve Lobato - Garcia/Caldes
19:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
19:05Daniil Medvedev - Humbert
20:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
21:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
22:00Zhan Skindzer - Piotr Paliukhovich
01:00Anton Bondarik - Pavel Leonchik
05:00Yaroslav Narkevich - Yuriy Maksimenko
10:00Andrea Pellegrino - Cameron Norrie
10:00Federico Coria - Guilherme Clezar
10:00Arthur Rinderknech - Johannes Haerteis
10:00Benjamin Bonzi - Karlovic
10:00Allie Kiick - Julia Grabher
10:00Arina Rodionova - Samantha Murray
10:00Elena Gabriela Ruse - Victoria
10:00Viktoriya Tomova - Réka-Luca Jani
11:00Gianluigi Quinzi - Jiri Lehecka
11:00Jelle Sels - Franco Agamenone
11:00Petr Nouza - Uladzimir Ignatik
11:00Sebastian Baez - Martin Krumich
11:00Benjamin Winter Lopez - Timofey Skatov
11:00Eduard Esteve Lobato - Wojciech Marek
11:00Lilian Marmousez - Holger Vitus Nodskov Rune
11:00Sergi Perez Contri - Imanol Lopez Morillo
11:00Aziz Ouakaa - Cesar Bourgois
11:00David Pichler - Filip Bergevi
11:00Dominik Palan - Alexander Shevchenko
11:00Dmitry Popko - Oscar Otte
11:00Kelsey Stevenson - Alexander Erler
11:00Emilio Gomez - Filip Horansky
11:00Marius Ruzgas - Terence Atmane
11:00Enzo Couacaud - Juan Pablo Ficovich
11:00Skander Mansouri - Andrews
11:00Jason Jung - Tommy Robredo
11:00Alexandra Cadantu - Anna Danilina
11:00Marc Polmans - Alessandro Giannessi
11:00Barbora Krejcikova - Linda Noskova
11:00Ulises Blanch - Gian Marco Moroni
11:00Georgina Garcia-Perez - Barbora Palicova
11:00Amandine Hesse - Yuki Naito
11:00Jesika Maleckova - Stephanie Wagner
11:00Astra Sharma - Irina Ramialison
11:00Miriam Kolodziejova - Sofia Sanchez
11:00Audrey Albie - Asia Muhammed
11:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Tereza Mihalikova
11:00Caty McNally - Pemra Özgen
11:00Valentyna Ivakhnenko - Elizabeth Halbauer
11:00Clara Tauson - Gabriela Talaba
11:00Baez/Cachin - Krumich/Svrcina
11:00Dalila Jakupovic - Leonie Kung
11:00Barranco Cosano/Merino - Veldheer/De Jong
11:00Daniela Seguel - Antonia Lottner
11:00Velotti/Cuevas - Barrientosc/Rodriguez
11:00Irina Maria Bara - Tereza Mrdeza
11:00Lara Arruabarrena Vecino - Ivana Jorovic
11:00Maria Camila Osorio Serrano - Mayar Sherif
11:00Viktorija Golubic - Anhelina Kalinina
11:00Xiaodi - Varvara Lepchenko
11:00Anna Blinkova - Aryna Sabalenka
11:00Kiki Bertens - Jelena Ostapenko
11:00Zarina Diyas - Hibino
12:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
12:00Kwon/Sharan - Musetti/Pellegrino
12:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
12:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
12:00Aleksandar Vukic - Prajnesh Gunneswaran
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
12:00Christopher Eubanks - Steven Diez
12:00Dustin Brown - Alexandre Muller
12:00Elias Ymer - Sebastian Ofner
12:00Soeda - Tomas Machac
12:00Hiroki Moriya - Daniel Altmaier
12:00Jack Sock - Facundo Bagnis
12:00Kimmer Coppejans - Martin Klizan
12:00Liam Broady - Botic Van De Zandschulp
12:00Lorenzo Giustino - Hugo Grenier
12:00Lukas Rosol - Michael Mmoh
12:00Mario Vilella Martinez - Daniel Elahi Galan Riveros
12:00Pedro Martinez Portero - Robin Haase
12:00Roberto Marcora - Tristan Lamasine
12:00Ruben Bemelmans - Kyrian Jacquet
12:00Sebastian Korda - Brayden Schnur
12:00Yannick Maden - Nikola Milojevic
12:00Casper Ruud - Benoît Paire
12:00Daniel Evans - Stefanos Tsitsipas
12:00Tommy Paul - Andrey Rublev
12:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
12:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
12:00Ekaterina Alexandrova - Katerina Siniakova
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
altust

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac37.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac37.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.
×
bsd