Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac37.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
22:00Fylkir - Knattspyrnufélagið VíkingurCANLI
22:00Serge Gnabry - Leroy SanéCANLI
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)CANLI
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)CANLI
21:45Sporting Lisbon - AberdeenCANLI
21:45Willem - RangersCANLI
21:45Bayern Munich - SevillaCANLI
21:45Cobresal - PalestinoCANLI
21:45Lincoln City - Liverpool (beIN SPORTS HD 4)CANLI
21:45Manchester City - Bournemouth (beIN SPORTS HD 3)CANLI
21:30Lincoln City - LiverpoolCANLI
21:30Manchester City - BournemouthCANLI
21:30Rijeka - Kolos KovalevkaCANLI
21:15Milan - Bodø-GlimtCANLI
21:15Basel - Anorthosis FamagustaCANLI
21:15Gallen - AthensCANLI
21:15LASK Linz - DAC 1904 Dunajská StredaCANLI
21:15Legia Warsaw - DritaCANLI
21:00Bristol City - Aston VillaCANLI
21:00APOEL - HŠK Zrinjski MostarCANLI
21:00Granada - Lokomotiv TiflisCANLI
21:00Wolfsburg - Desna ChernihivCANLI
21:00Ismaily - PyramidsCANLI
20:45Persepolis - SharjahCANLI
20:45Sarajevo - Buducnost PodgoricaCANLI
20:45Galatasaray - Hajduk SplitCANLI
20:45KÍ Klaksvík - Dinamo TbilisiCANLI
20:45Standard Liège - VojvodinaCANLI
20:30Copenhagen - Piast GliwiceCANLI
22:55Ksar - Sahel Mauritania
23:15Atlético Huila - Real Santander
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
00:00Oakland Roots - Detroit City
01:00Estudiantes Tecos - Colima
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
01:00Club Jorge Wilstermann - Peñarol
02:00Atlético Clube Goianiense - Fluminense FutbolClub
02:00Alebrijes de Oaxaca - Atletico Morelia
03:00Michigan Stars - Amsterdam
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
03:40Fortaleza Zipaquira - Deportes Quindío
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
05:00Portland Timbers - Tacoma Defiance
05:00Delfin - Santos
08:00Akademiya Ontustık - Atırau
10:00Happy Valley - R&F
10:30Qingdao Hainiu - Tianjin Teda
10:30Western Suburbs - Lower Hutt City
11:30Ria Vung - Mang Fico Tay Ninh
11:30Binh Dinh - Sanna Khanh Hoa
11:30Binh Phuoc - XSKT Can Tho
11:30Đồng Tâm Long An - FC
11:30Hùng Vương An Giang - Huda Hue
11:30TDCS Dong Thap - Hien
12:30Blacktown City - Sydney United
12:30Kayrat Akademia - Akzhayik
13:45West Torrens Birkalla - West Adelaide
14:00Port Darwin - Mindil Aces
14:00Energetik-BGU - Isloch
14:00Thimphu City - High Quality United
14:00Kagera Sugar - KMC
14:30BATE Borisov - Dynamo II Brest
15:00Rukh Brest - Slutsk
15:00Shanghai Dongya - Beijing Guoan
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Chongqing Lifan
15:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
16:00Torpedo-BelAZ - Neman Grodno
16:00Kelantan - Sarawak United
16:00Kuala Lumpur - Selangor
16:00Negeri Sembilan - Kuching
16:00Perak - Felda United
16:00Petaling Jaya City - Darul Takzim
16:00Terengganu - Polis Di-Raja Malezya
16:00Haras El-Hodood - Tala'ea El-Gaish
16:00Mbeya City - Namungo
16:30Hutnik Nowa Huta - Olimpia Grudziądz
17:00Dukla Prague - Jiskra Ústí nad Orlicí
17:00Besa Peć - Arberia
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
17:00Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police
17:00Academica Clinceni - Unirea Bascov
17:00Corona 2010 Brașov - Astra Giurgiu
17:00Avantul Reghin - Hunedoara
17:00Dinamo București - Voluntari
17:00Flacara Moreni - ACSO Filiasi
17:00Odorheiu Secuiesc - Kids Tampa Brasov
17:00Rapid Bucuresti - Balotesti
17:00Soimii Lipova - Poli Timișoara
17:00Unirea Ungheni - Cluj Sanatatya
17:30Banik Ostrava - Hlučín
17:30Spartak Velka Bites - Bystřice nad Pernštejnem
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
18:00Sumqayit - Karabağ
18:00Tallinna JK Legion - Tartu JK Welco Elekter
18:00Rayyan - Kharaitiyat
18:00Senglea Athletic - Zejtun Corinthians
18:00Strømmen - Lillestrøm
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
18:00Lautaro de Buin - Arturo Fernandez Vial
18:00Al-Faisaly Amman - Al-Ahli Sports Club Amman
18:15Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Academia Deportiva Cantolao
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
18:30Vitesse Bobo-Dioulasso - des Forces Armees
18:30RiPS - PuiU
18:30Jaro - Oulu
18:30Kotka - Ekenäs
18:30Misr El-Makasa - Arab Contractors
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
18:45Botev Vratsa - Montana
19:00Adanaspor - Keçiörengücü
19:00Pirmasens - Hoffenheim
19:00Gerasdorf - Schwechat
19:00Hradec Kralove - Slavoj Vysehrad
19:00Raasiku FC Joker 1993 - Viimsi
19:00Helsingin Palloseura - ТоТе
19:00Schiltigheim - Épinal
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
19:00PAEEK - Alki Oroklinis
19:00Stjørdals-Blink - KFUM
19:00Oygarden - Sogndal Fotball
19:00Ranheim Fotball - Åsane Fotball
19:00Raufoss - Sandnes
19:00Tromsø - Grorud
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
19:00San Antonio Unido - Colina
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15HerTo - Tikka
19:15Ponnistajat - KoiPS
19:15Vestri - Keflavík FutbolClub
19:30Steinbach - Sonnenhof Großaspach
19:30Sportfreunde Eisbachtal 1919 - Kaiserslautern
19:30Austria Klagenfurt - Avusturya Wien
19:30Liefering Salzburg - Wacker Innsbruck
19:30Horn - Lafnitz
19:30Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
19:30Næstved - KFUM BK Roskilde
19:30Åbo - Salon Vilpas
19:30JanPa - Ace
19:30Helsinki - KäPa
19:30Barka - Etoile Nouakchott
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
19:30Senec - Inter Bratislava
19:30Osnabruck - Hannover 96
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
19:45Almere City - Helmond Sport
19:45Dordrecht - Alkmaar
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
20:00SpVgg Unterhaching - Lübeck
20:001846 - Aalen
20:00Balingen - Kickers Offenbach
20:00Wals-Grünau - Bischofshofen
20:00Asko Donau Linz - Union St. Florian
20:00Ilzer - Mettersdorf
20:00Gady Raika Lebring - Bruck an der
20:00Gleichenberg - Wels
20:00Kalsdorf - Vöcklamarkt
20:00Weiz - Gleisdorf 09
20:00Znojmo - Vysocina Jihlava
20:00Chomutov - Slany
20:00Esbjerg - Helsingør
20:00Hvidovre - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding
20:00Roskilde - Hillerod
20:00Marienlyst - Hedensted
20:00Silkeborg KFUM - Herning Fremad
20:00Bodens - Piteå
20:00Umeå - Umea Akademi
20:00Neuchâtel Xamax - Schaffhausen
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Voždovac - Radnički Niš
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:15Al-Arabi SC Katar - Ahli Doha
20:15Al-Gharafa Sports Club - Salal
20:30Wacker 90 Nordhausen - Halle 1896
20:302000 Mulheim-Karlich - Karbach
20:30Kuchl - ANIF
20:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Leobendorf
20:30Mannsdorf - Neusiedl am See 1919
20:30Wiener Sport-Club - Traiskirchen
20:30Innsbruck - Ebbs
20:30Varbergs - Onsala
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:35Atletico Malmi - JaPS
20:45Odra Opole - Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
21:00Twente - Groningen
21:00Capivariano - Marília Atlético Clube
21:00Desportivo Brasil - Paulista Futebol Clube
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
21:00Annecy - Créteil-Lusitanos
21:00Lyon-Duchère - Avranches
21:00Red Star Saint-Ouen - Concarneau
21:00Mans - Bourg-Péronnas
21:00Bastia - Sète 34
21:00Cholet - Orléans
21:00Stade Briochin - Bastia-Borgo
21:00Quevilly - Stade Lavallois
21:00Winterthur - Aarau
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
21:00Al-Ittihad Al-Sakndary - ENPPI Club
21:00Sport Huancayo - Universidad San Martín
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
21:00Independiente de Caquenes - Colchagua Club de Deportes
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
21:30Midleton - Marys
21:30Rockmount - Avondale United
21:30Toppfotball - HamKam
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
21:45Huddersfield - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
21:45Newtown - Aberystwyth Town
21:45Athlone Town - Longford Town
21:45Bray Wanderers - Drogheda United
21:45Cabinteely - Wexford Gençlers
21:45Galway United - Cobh Ramblers
21:45Bohemian - Derry City
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Maastricht - FC
22:00Cambuur - Utrecht
22:00Ellidi - Tindastóll
22:00Coquimbo Unido - Santiago Wanderers
22:00Lille - Nantes
22:15Sirens - Sliema Wanderers
22:15Etoile Commune Arafat - Medina 3
22:30Braga - Santa Clara
23:00Clube Atlético Linense - Olimpia
23:00Velo Clube - Gremio Esportivo Osasco
23:30Club Universitario de Deportes - Atletico Grau
00:00Chattanooga - York Cosmos
00:00Pioneros de Cancun - Zitacuaro
00:30Club Deportivo El Nacional - Orense Sporting Club
00:30Huachipato - Deportes La Serena
01:00Guairena - 12 de Octubre FutbolClub
01:15Associação Chapecoense de Futebol - América Futebol Clube Minas Gerais
01:15Botafogo FC Ribeirao Preto - Maceio
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
03:30Puebla - Querétaro
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
05:30Juarez - Atlas
05:30Waterside Karori - North Wellington
07:00South Hobart - Hobart Olympia Warriors
07:15Devonport City Strikers - Kingborough Lions United Soccer Club
07:30Clarence United - Riverside Olympic
08:00Albirex Niigata - Ventforet Kofu
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
08:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
08:00Fukushima United - Blaublitz Akita
08:30Adelaide Victory - Sturt Lions
08:30South Adelaide Panthers - Western Strikers
09:00Marconi Stallions - Manly United
09:30Darwin Hearts - Casuarina
09:30Launceston City - Glenorchy Knights
10:00Armadale - Sorrento
10:00Bayswater City - Perth FutbolClub
10:00Cockburn City - Joondalup
10:00Gwelup Croatia - Floreat Athena
10:00Rockingham City - Inglewood United
10:00Capalaba FutbolClub - Redlands United FutbolClub
10:30Brisbane City - Brisbane Strikers
11:00Hırvatistan Canberra - Gungahlin United
11:00Mitchelton FutbolClub - Rochedale Rovers FutbolClub
11:00South United - South West Queensland Thunder
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
11:00Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
11:00Aerostar Bacau - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Resita
11:00Unirea Slobozia - Farul Constanța
11:00Pandurii Targu - Mioveni
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
11:15Frýdek-Místek - Slovan Rosice
11:15Odra Petrkovice - Fastav Zlín
11:15Rakovnik - Benešov
11:15Viktoria Otrokovice - Vrchovina
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
11:30Prepere - Slovan Velvary
11:30Ballerup-Skovlunde Fodbold - Frederikssund
12:00Southside Eagles - Logan Lightning
12:00Western Pride - Holland Park Hawks FutbolClub
12:00Sydney Olympic - North Shore Mariners
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
12:30Adelaide Hills Hawks - Seaford Rangers
12:30Kyoto Sanga - Omiya Ardija
12:30Comuna Recea - Rapid București
13:00Avedøre - Boldklubben Union
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
13:00Ehime - Zweigen Kanazawa
13:00Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga
13:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
13:00Covilhã - Varzim
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
13:00Taraz - Tobol Kostanay
13:30Kayserispor - Erzurumspor
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
14:00Deportivo Alavés - Getafe
14:00Tambov - Spartak Moskova
14:00Energetik-BGU - Isloch
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
14:00Vanløse - Avarta
14:00Skjold Birkerød - Vordingborg
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Roskilde Boldklub af 1906
14:00Viby IF Fodbold - Ringkøbing
14:00Norrby - Degerfors
14:00Minaj - Dynamo Kyiv
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:15Lyseng - Kjellerup
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
14:302000 - Slagelse B&I
14:30Aarhus - Holbæk B&I
14:30Watford - Luton Town
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
15:00Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
15:00Hallescher - Ingolstadt 04
15:00Duisburg - Zwickau
15:00Verl - Bayern Munich
15:001860 München - Magdeburg
15:00Bayern Alzenau - Mainz 05
15:00Hessen Kassel - 08 Homburg
15:00Eintracht Stadtallendorf - Elversberg
15:00Stuttgart - Frankfurt
15:00Avusturya Lustenau - Juniors
15:00Sport Union Mauer - Avusturya XIII
15:00Skive - Fremad Amager
15:00Dalum - Boldklubben Frem
15:00Middelfart G&BK - Næsby
15:00Atlantis Helsinki - Jazz
15:00Espoo - Kaarinan Pojat
15:00Kiisto - Kemi City
15:00Vaajakoski - JIPPO
15:00Viikingit - MiPK
15:00JaPS - EPS
15:00Pallo-Iirot - Grankulla
15:00PK-35 Helsinki - Pallokerho Keski-Uusimaa
15:00SalPa - Parainen
15:00KPV - Vaasan Palloseura
15:00Brescia Calcio - Ascoli Calcio 1898
15:00Cosenza Calcio - Virtus Entella
15:00Delfino Pescara 1936 - ChievoVerona
15:00Frosinone Calcio - Empoli
15:00Lecce - Pordenone Calcio
15:00Salernitana 1919 - Reggina Calcio
15:45Paksi - Budapest
16:00Torino - Atalanta
16:0013 - First Vienna
16:00Gorodeya - Slavia-Mozyr
16:00B.93 Copenhagen - Brabrand
16:00Nykøbing - Brønshøj
16:00Skovshoved - Tårnby
16:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
16:00Dalkurd - Akropolis
16:00AGMK - Kızılkum Zarafşon
16:00Navbahor Namangan - Nasaf Qarshi
16:00Göztepe - Gaziantep
16:00Hatayspor - Kasımpaşa
16:00Toulouse - Auxerre
16:00Örebro - Sirius Fotboll
16:00Cracovia - Raków Częstochowa
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
16:30Mainz 05 - Stuttgart
16:30Arminia Вielefeld - Köln
16:30Bayer 04 Leverkusen - Leipzig
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
16:30Augsburg - Borussia Dortmund
16:30Zenit Saint Petersburg - FC
16:30Markt Allhau - Oberpetersdorf
16:30Sokol Živanice - Chlumec
16:30Slavoj Trebišov - Komarno
16:30Dubnica - Košice
16:30Tabor Sežana - Maribor
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:00Crystal Palace - Everton
17:00Valencia - Huesca
17:00Koma Elektra - Wienerberg
17:00Spratzern - Langenrohr
17:00Stadlau - Slovan
17:00Nurmijärven Jalkapalloseura - Kultsu
17:00PEPO Lappeenranta - Kiffen 08
17:00Kajaani - MYPA
17:00Musan Salama - Mikkelin Palloilijat
17:00Accrington Stanley - Oxford United
17:00Crewe Alexandra - Milton Keynes Dons
17:00Doncaster Rovers - Bristol Rovers
17:00Fleetwood Town - Wimbledon
17:00Gillingham - Blackpool
17:00Ipswich Town - Rochdale
17:00Northampton Town - Hull City
17:00Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
17:00Portsmouth - Wigan Athletic
17:00Sunderland - Peterborough United
17:00Swindon Town - Burton Albion
17:00Barrow - Colchester United
17:00Bolton Wanderers - Newport County
17:00Bradford City - Stevenage
17:00Cambridge United - Tranmere Rovers
17:00Cheltenham Town - Grimsby Town
17:00Mansfield Town - Exeter City
17:00Oldham Athletic - Crawley Town
17:00Port Vale - Harrogate Town
17:00Salford City - Forest Green Rovers
17:00Scunthorpe United - Carlisle United
17:00Southend United - Morecambe
17:00Walsall - Leyton Orient
17:00Gosport Borough - Farnborough
17:00Harrow Borough - Salisbury City
17:00Hendon - Truro City
17:00Poole Town - Hayes & Yeading United
17:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
17:00Taunton Town - Walton Casuals
17:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
17:00Wimborne Town - Chesham United
17:00Yate Town - Dorchester Town
17:00Alvechurch - Royston Town
17:00Banbury United - Redditch United
17:00Biggleswade Town - Bromsgrove
17:00Coalville Town - Leiston
17:00Kings Langley - Nuneaton Town
17:00Lowestoft Town - Hednesford Town
17:00Needham Market - Stratford Town
17:00Rushall Olympic - Peterborough Sports
17:00Rushden & Diamonds - Barwell
17:00Stourbridge - Hitchin Town
17:00Tamworth - Ives Town
17:00Bishop's Stortford - Hornchurch
17:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Cray Wanderers
17:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
17:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
17:00Horsham - Cheshunt
17:00Kingstonian - Worthing
17:00Lewes - Brightlingsea Regent
17:00Margate - Carshalton Athletic
17:00Merstham - Enfield Town
17:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
17:00Grantham Town - Atherton Collieries
17:00Hyde United - South Shields
17:00Lancaster City - Basford United FutbolClub
17:00Matlock Town - Stafford Rangers
17:00Mickleover Sports - Morpeth Town
17:00Nantwich Town - Stalybridge Celtic
17:00Redcliffe - Witton Albion
17:00Scarborough Athletic - United of Manchester
17:00Warrington Town - Gainsborough Trinity
17:00Whitby Town - Buxton
17:00Shamrock Rovers - University College Dublin
17:00Cobh Wanderers - Carrigaline United
17:00Górnik Łęczna - Radomiak Radom
17:00Vorskla Poltava - Mariupol
17:00Barnsley - Coventry City
17:00Birmingham City - Rotherham United
17:00Cardiff City - Reading
17:00Derby County - Blackburn Rovers
17:00Millwall - Brentford
17:00Preston North - Stoke City
17:00Queens Park Rangers - Middlesbrough
17:00Hamilton Academical - Dundee United
17:00Livingston - Johnstone
17:00Mirren - Kilmarnock
17:00Real Zaragoza - Las Palmas
17:00Unione Venezia - Vicenza Calcio
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:15Beerschot Wilrijk - Waasland-Beveren
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam
17:30Marítimo - Tondela
17:30Prostějov - Taborsko
17:30Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
17:30Lisen - Graffin Vlašim
17:30Breda - Eindhoven
17:30Fastav Zlín - Sigma Olomouc
17:30Karviná - Mladá Boleslav
17:30Teplice - Banik Ostrava
18:00Saint-Étienne - Stade Rennais
18:00St.Margarethen - Deutschkreutz
18:00Torpedo-BelAZ - Neman Grodno
18:00Istra 1961 - Šibenik
18:00Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
18:00Budafoki MTE-Ujbuda - Ferencvárosi
18:00Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
18:00Ried - Bull Salzburg
18:00Pölten - Rapid Wien
18:00Midtjylland - Randers
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
18:30Gnistan - Akatemia
18:30Halmstads - Ljungskile
18:30Brage - Östers
18:30Vasteras - Jönköpings Södra
18:301900 - Thun
18:30Gorica - Aluminij
18:30Volos - PAOK
18:30Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:45Ludogorets 1945 - Beroe Stara Zagora
18:45Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
19:00Cagliari Calcio - Lazio
19:00Sampdoria - Benevento Calcio
19:00Akhisar Belediyespor - Balıkesirspor
19:00Bursaspor - Giresunspor
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Slovácko
19:00Ústí nad Labem - Chrudim
19:00Waterford - Sligo Rovers
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Kriens
19:00Katowice - Pogon
19:00Bytovia Bytów - Skra Czestochowa
19:00Sokol Ostroda - Znicz Pruszków
19:00ŽP Šport Podbrezová - Tatran Liptovský Mikuláš
19:00Senica - Spartak Trnava
19:00Molde - Sandefjord Fotball
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
19:15Málaga - Alcorcón
19:15Sporting de Gijón - Girona
19:15Logroñés - Castellon
19:30Schalke 04 - Werder Вremen
19:30West Bromwich Albion - Chelsea
19:30Elche - Real Sociedad
19:30Ringmahon Rangers - UCC
19:30Oleksandriya - Dnipro-1
19:30Mechelen - Sint-Truidense
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:45Fortuna Sittard - Alkmaar
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Soçi - Krasnodar
20:00Lafnitz - Wildon
20:00BATE Borisov - Dinamo Brest
20:00Skalica - Púchov
20:00Nitra - ŠKF Sereď
20:00ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina
20:00Zemplín Michalovce - Pohronie
20:00ŠK Slovan Bratislava - Ružomberok
20:00Slavia Prague - Slovácko
20:00Ajaccio - Sochaux-Montbéliard
20:00Amiens - Pau
20:00Nancy - Havre
20:00Chambly - Châteauroux
20:00Chamois Niortais - Paris
20:00Avant de Guingamp - Grenoble Foot 38
20:00Rodez Aveyron Football - Dunkerque
20:00Valenciennes - Stade Malherbe Caen
20:00Sion - Young Boys
20:00Zürich - Lugano
20:05Osijek - Gorica
20:30Benfica - Moreirense
20:30Larnaca - Limassol
20:30Zalaegerszegi - Diósgyőri
20:30Olympiacos - Panetolikos
21:00Heerenveen - VVV-Venlo
21:00Amstetten - Dornbirn 1913
21:00Botev Plovdiv - Levski Sofia
21:00Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
21:30Patrick's Athletic - Shelbourne
21:30Fuenlabrada - Albacete Balompié
21:30Strømsgodset - Sarpsborg 08
21:45Internazionale Milano - Fiorentina
21:45Molenbeek - Royale Union Saint-Gilloise
21:45Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio
21:45Cavese - Vibonese Calcio
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
21:45Gent - Oud-Heverlee Leuven
22:00Olympique de Marseille - Metz
22:00Burnley - Southampton
22:00Real Betis - Real Madrid
22:00Ajax - Vitesse
22:00Llaneros Fútbol Club - Leones
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
22:30Nashville - Houston Dynamo
23:00Boavista Porto - Porto
23:00Barranquilla - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Boca Juniors De Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
00:00Atlético Bucaramanga - Patriotas
00:30Audax Italiano - Curicó Unido
01:00Clube Atlético Paranaense - Bajai
01:00Sport Club Internacional - São Paulo
01:00Guadalajara - Mazatlan
02:00York City - Cincinnati
02:05Envigado Fútbol Club - Junior de Barranquilla
03:00Clube Atlético Mineiro - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:00Club Universidad Nacional - Club Necaxa
04:10Deportes Tolima - América de Cali
05:06Monterrey - Tigres de la UANL
07:00Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe
07:00Sagamihara - Kataller Toyama
07:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Sunshine Coast
08:00Rockdale City Suns - APIA Leichhardt Tigers
08:00Busan IPark - Gangwon
08:00Seongnam Ilhwa Chunma - Incheon United
08:00Gifu - Azul Claro Numazu
08:00Montedio Yamagata - Júbilo Iwata
08:00V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka
09:00Sunshine Coast Wanderers - Peninsula Power FutbolClub
09:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka
09:00Imabari - Gainare Tottori
09:30Gold Coast United - Eastern Suburbs
10:00Sagan Tosu - Tokyo
10:00Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma
10:00Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
10:30Daegu - Ulsan Hyundai
10:30Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
11:00Kashima Antlers - Oita Trinita
11:00Brisbane Olympic United - Gold Coast Knights
11:15Sparta Prague - Pribram
11:15Velké Meziříčí - Dolní Benesov
11:15Admira Prague - Králův Dvůr
11:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905
11:15Pardubice - Sokol Brozany
11:15Sigma Olomouc - Vyskov
11:15Uničov - ČSK Uherský Brod
11:15Slavia - Baník Sokolov
11:15Blansko - Viktoria Zizkov
11:30Viktoria Plzeň - Sokol Hostoun
11:30Petržalka 1898 - ŠTK 1914 Šamorín
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Partizán Bardejov
12:00Kagoshima United - Nagano Parceiro
12:00Tochigi - Machida Zelvia
12:00Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
12:00Teplice - Slovan Liberec
12:30Ryūkyū - United Ichihara Chiba
13:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
13:00Nomme Kalju - Narva Trans
13:00Pohang Steelers - Gwangju
13:00Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
13:00Osasuna - Levante
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:00Lugo - Almería
13:00Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
13:00Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
13:00Tom Tomsk - Shinnik Yaroslavl
13:15Graafschap - N.E.C.
13:15Mafra - Benfica
13:15Feyenoord - Haag
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
13:30Çaykur Rizespor - Alanyaspor
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:40ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
14:00Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
14:00Akademisk Boldklub - Hellerup
14:00Holstebro - Oure
14:00Thisted - Aarhus Fremad
14:00Jelgava - Daugavpils
14:00Lviv - Zorya Luhansk
14:00Girondins de Bordeaux - Nice
14:00Sheffield United - Leeds United
14:00Arsenal Tula - Rostov
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Motherwell - Rangers
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00İrtiş Omsk - Fakel Voronezh
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Spartak Moskova - SKA-Khabarovsk
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
14:30Køge - Viborg
14:30Pauli - Heidenheim
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
14:30Karlsruher - Bochum
14:30Nurnberg - Sandhausen
14:30Standard Liège - Zulte Waregem
15:00Turkgucu Ataspor - Kaiserslautern
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Fredericia - Silkeborg
15:00Levadia Tallinn - Flora Tallinn
15:00Oulun Luistinseura - Kokkola
15:00RoPS - Vasa
15:00Ventspils - Tukums 2000
15:00Eibar - Athletic Bilbao
15:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Aarhus - Odense Boldklub
15:00SønderjyskE - Fodbold
15:00Bristol City - Sheffield Wednesday
15:00Chertanovo Moskova - Torpedo Moskova
15:30Malmö - Häcken
15:30Sundsvall - Trelleborgs
15:30Utrecht - Waalwijk
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
15:30Austria Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
15:30Hartberg - Sturm Graz
15:30Falkenbergs - Hammarby
15:30Helsingborgs - Östersunds
16:00Cremonese - Cittadella
16:00Lech Poznań - Pogoń Szczecin
16:00Nizhniy Novgorod - Akron Tolyatti
16:00Orenburg - Baltika Kaliningrad
16:00Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria 1919
16:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
16:00Piacenza Calcio 1919 - Grosseto
16:00AlbinoLeffe - Livorno Calcio
16:00Pistoiese - Alessandria Calcio 1912
16:00Angers - Stade Brestois 29
16:00Gubbio 1910 - Modena
16:00Monaco - Strasbourg
16:00Calcio Padova - Imolese Calcio 1919
16:00Dijon - Montpellier
16:00FeralpiSalò - Atletico Arezzo
16:00Nîmes Olympique - Lens
16:00Triestina Calcio - Matelica
16:00Calcio Catania - Paganese Calcio 1926
16:00Teramo - Città di Palermo
16:00Spartaks Jurmala - Riga
16:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
16:00Aris - Giannina
16:00Hellas Verona - Udinese Calcio
16:00Napoli - Genoa
16:00Konyaspor - Beşiktaş
16:00Sivasspor - Ankaragücü
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
16:30Pardubice - Slovan Liberec
16:30Jablonec - Opava
16:30Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
16:30Sokol Zápy - Hradec Kralove
16:30Hoffenheim - Bayern Munich
16:30Akhmat - Ural Sverdlovsk Bölgesi
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:45Várda - Fehervar
16:45Celje - AŠK Bravo Publikum
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
17:00Anderlecht - Eupen
17:00Brøndby - Horsens
17:00Celtic - Hibernian
17:00Ross County - Aberdeen
17:00Mallorca - Sabadell
17:00Luzern - Lausanne-Sport
17:00Vaduz - Gallen
17:00Servette - Basel
17:00Alania Vladikavkaz - Tekstilshchik Ivanovo
17:00Dynamo Bryansk - Volgar Astrakhan
17:00Dinamo Minsk - Vitebsk
17:00Atletico Madrid - Granada
17:00Lommel - KMSK Deinze
17:00JBK - Hercules Oulu
17:00Lincoln City - Charlton Athletic
17:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
17:00Valmieras - Rīgas Futbola skola
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
17:00Shakhtar Donetsk - Olimpik
17:00Vasco da Gama - Clube Atletico Bragantino
17:30Varnsdorf - Dukla Prague
17:30Casa Pia - Vizela
17:30Arouca - Académico de Viseu
17:30Farense - Nacional da Madeira
17:45Emmen - Willem
17:45Heracles Almelo - Eindhoven
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
18:00LASK Linz - Wolfsberger
18:00Bournemouth - Norwich City
18:00Chaika Peschanokopskoye - Veles Moskova
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krylia Sovetov
18:00Lorient - Lyon
18:00Crete - Atromitos
18:00Vicente - Portimonense
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
18:30Djurgårdens - Norrköping
18:30Elfsborg - Göteborg
18:30Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
18:30Manchester City - Leicester City
18:30Honka - Haka
18:30Ilves - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - Kuopion Palloseura
18:30Renate - Calcio Como
18:30Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
18:30Lucchese - Pergolettese 1932
18:30Perugia Calcio - Alma Juventus Fano 1906
18:30Fermana - Mantova
18:30Ravenna - Südtirol
18:30Virtusvecomp Verona - Cesena
18:30Avellino 1912 - Turris Neapolis 1944
18:30Potenza - Catanzaro 1929
18:30Juve Stabia - Monopoli
18:30Ternana Calcio - Viterbese Castrense
18:30Virtus Francavilla - Bari
18:45Cherno More Varna - Arda Kardzhali
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:00Příbram - Sparta Prague
19:00Vejle Boldklub - Copenhagen
19:00Aalesunds - Rosenborg
19:00Haugesund - Grenland
19:00Kristiansund - Brann
19:00Mjøndalen - Viking
19:00Stabæk Fotball - Start
19:00Freiburg - Wolfsburg
19:00Krotone - Milan
19:00Rotor Volgograd - Rubin Kazan
19:00CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova
19:00Rukh Brest - Slutsk
19:00Finn Harps - Cork City
19:00Budapest Honvéd - Újpest
19:00Porto - Penafiel
19:00Cluj - Chindia Targoviste
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
19:00Koper - Mura 05
19:00Galatasaray - Fenerbahçe
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge
19:15Tenerife - Mirandés
19:15Real Oviedo - Espanyol
19:15Ponferradina - Rayo Vallecano
19:30Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART 20. Kanal HD)
19:30Cádiz - Sevilla
19:30Real Valladolid - Celta de Vigo
19:30Desna Chernihiv - Rukh Vinnyky
19:30Kolos Kovalevka - Inhulets Petrove
20:00Chaves - Cova da Piedade
20:00Vilafranquense - Oliveirense
20:05Hajduk Split - Varaždin
20:30Paços de Ferreira - Sporting Lisbon
20:30APOEL - Doxa Katokopias
20:30Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
20:30Athens - Lamia
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
21:00West Ham United - Wolverhampton
21:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
21:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
21:00Volendam - Ahead Eagles
21:15Olimpija Ljubljana - Domžale
21:30Leganés - Cartagena
21:30Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
21:30Dundalk - Shamrock Rovers
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
21:45Royal Mouscron-Péruwelz - R. Charleroi
21:45Roma - Juventus
21:45Politehnica Iasi - Steaua București
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Reggiana 1919 - Pisa 1909
22:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
22:00Barcelona - Villarreal
22:00Boyacá Chicó - Cúcuta Deportivo
22:00Tigres Futbol Club - Atletico Cali
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Flamengo
23:00Ave - Vitoria Guimaraes
23:30Valledupar - Atlético Huila
00:00Deportivo Cali - Alianza Petrolera
00:15Atlético Clube Goianiense - Botafogo de Futebol e Regatas
00:15Ceará Sporting Club - Goiás Esporte Clube
01:00Atlético San Luis - Club León
02:00United - İngiltere Revolution
02:00York Red Bulls - Montreal Impact
02:05Independiente Medellín - Deportivo Pereira
02:30Chicago Fire Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Inter Miami
02:30Toronto - Columbus Crew
02:30Santos - Fortaleza
03:00Minnesota United - Real Salt Lake
03:30Dallas - Orlando City Soccer Club
04:00Colorado Rapids - Sporting Kansas City
04:10Club Independiente Santa - Millonarios Fútbol Club
04:45Cruz Azul - Club América
05:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
05:30Los Angeles - San Jose Earthquakes
05:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
16:00Minsk - Smolevichi
18:00Hermannstadt - Botoșani
18:30Inter Turku - Lahti
18:30HJK - RoPS
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - HIFK
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Stal Mielec - Piast Gliwice
19:00Khimki - Dynamo Moskova
19:00Olympiakos Nicosia - Paphos
19:30Larissa - Panathinaikos
19:45Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
19:45Fulham - Aston Villa
19:45Ajax - Excelsior
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Nordsjælland - Lyngby Boldklub
20:00Fotboll - Mjällby
20:00Kalmar - Varbergs BoIS
20:00Antalyaspor - Denizlispor
20:00Uerdingen 05 - Meppen
20:00Örgryte - GAIS
20:30Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia
21:00Dinamo București - Batrana Doamna
21:30Paderborn 07 - Hamburger
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
21:45Genk - Oostende
21:45Troyes - Clermont Foot
21:45Bologna 1909 - Parma
21:45Belenenses - Famalicão
21:45Estoril Praia - Leixões
22:00Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
22:00Liverpool - Arsenal
22:00Telstar - Den Bosch
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Saski BaskoniaCANLI
22:45Unicaja Málaga - Barcelona BàsquetCANLI
22:45Unicaja Malaga - Barcelona (spor SMART 20. Kanal HD)CANLI
22:37Kings - SonicsCANLI
22:35Bizoni - ChameleonCANLI
22:35Asian Tigers - Australian SpidersCANLI
21:00Peristeri - Promitheas PatrasCANLI
01:15Atletico Cordon - 25 de Agosto
02:30Seattle Storm - Minnesota Lynx (S SPORT 2 HD)
03:30Unan de Leon - Chinandega
03:30Colon - Olvivol Mundial
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
10:00Incheon ET Land Elephants - Wonju Dongbu Promy
16:30Bizoni - Leningrad
17:30Chameleon - Drakonu
18:30Bizoni - Chameleon
19:00Zadar - Cibona
19:00Valencia - MoraBanc Andorra
19:00Tallinna Kalev - Viimsi Kesklinn
19:30Drakonu - Leningrad
20:00Hermes Analitica - Skrljevo
20:00Belfius Mons-Hainaut - Bakken Bears
20:00Igokea - Sporting Lisboa
20:15Real Betis - FIATC Joventut Badalona
20:30Drakonu - Bizoni
20:45Burgos - Gran Canaria
21:00Gries Oberhoffen - Souffelweyersheim
21:00Quimper UJAP - Hermine Nantes Atlantique
21:00Saint Quentin - Denain ASC Voltaire
21:25Stargard Szczecinski - King Wilki Morskie Szczecin
21:30Chameleon - Leningrad
22:00Dijon Bourgogne - ASVEL Lyon-Villeurbanne
22:45Real Madrid Baloncesto - Basket Zaragoza 2002
22:45Real Madrid - Zaragoza (spor SMART 20. Kanal HD)
03:30Boston Celtics - Miami Heat
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
13:00CSKA Moskova - Parma Perm
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Start Lublin
19:00Ahli Manama - Manama
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
13:30Barcelona - Bilbao Basket (spor SMART 20. Kanal HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
19:30Joventut Badalona - Real Madrid (spor SMART 20. Kanal HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:25Renat Sakhabutdinov - Dmitry OrlovCANLI
22:07Gleb Baklanov - Mikhail MalakhovichCANLI
21:35Arseniy Vlasov - Alexandrina SerdyukovskayaCANLI
21:15Evgeny Itskov - Dmitry KrupskyCANLI
20:02Daniil - Vladislav DavidovCANLI
19:45Evgeniy Lednev - Dmitry OstrovskyCANLI
23:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
00:00Jonas Maier - Toby D. Boyer
01:00Anney Laska - Zhan Skindzer
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
05:00Pavel Leonchik - Yuriy Maksimenko
06:00Iakov Filimonov - Diana Starovoitova
06:00Ekaterina Pavlenko - Daria Shauga
07:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
07:30Ruslan Lavrentiev - Vadim Raitsov
08:00Semen Sharlay - Edward Riman
09:00Gest - Konstantin Tsvetkov
09:00Zhan Skindzer - Mikhail Dubrouski
10:00Gennady Urbanovich - Anney Laska
11:00Andrey Kuznetsov - Jack Sock
11:00Marco Cecchinato - Kimmer Coppejans
11:00Sebastian Ofner - Jurij Rodionov
11:00Tomas Machac - Frederico Ferreira Silva
11:00Marta Kostyuk - Kurumi Nara
11:00Nadia Podoroska - Xinyu Wang
11:00Thiago Monteiro - Andrea Pellegrino
11:00Daniil Ichshenko - Roman Gumenyuk
11:00Miriam Kolodziejova - Aneta Laboutkova
11:00Dascalu/Serban - Bondar/Mihalikova
11:00Melichar/Schuurs - Aoyama/Shibahara
11:30Anna Kubareva - Alice Robbe
11:30Chiara Catini - Darya Astakhova
12:00Aslan Karatsev - Sebastian Korda
12:00Daniel Elahi Galan Riveros - Henri Laaksonen
12:00Leonardo Mayer - Nikola Milojevic
12:00Michael Mmoh - Renzo Olivo
12:00Elena Bairasheuskaya - Hanna Sokal
12:00Goncalves/Maia - Peniston/Whitehouse
12:30Astra Sharma - Martina Trevisan
12:30Clara Tauson - Ivana Jorovic
12:30Elena Gabriela Ruse - Barbara Haas
12:30Irina Maria Bara - Richel Hogenkamp
12:30Kamilla Rakhimova - Natalija Kostic
12:30Mayar Sherif - Giulia Gatto-Monticone
12:30Renata Zarazua - Daniela Seguel
12:30Tereza Martincova - Sara Errani
12:30Varvara Lepchenko - Dalma Galfi
12:30Vera Zvonareva - Monica Niculescu
12:30Grace - Jesika Maleckova
12:30Valentini Grammatikopoulou - Suzan Lamens
12:30Aryna Sabalenka - Katerina Siniakova
12:30Roberto Bautista-Agut - Andrey Rublev
13:00Lorenzo Musetti - Lloyd Harris
13:00Carlos Gomez-Herrera - Marc-Andrea Huesler
13:00Ilona Kremen - Veranika Pryts
13:00Shalimar Talbi - Lulu
14:00Georgina Garcia-Perez - Jule Niemeier
14:00Smitkova/Skamlova - Laboutkova/Siskova
14:30Francisco Cerundolo - Tomas Martin Etcheverry
14:30Hibino - Elena Rybakina
14:35Stefanos Tsitsipas - Dusan Lajovic
15:00Balzerani/Berrettini - Nava/Nava
15:00Moreno De Alboran/Hardt - Alves/Marcondes
16:30Casper Ruud - Humbert
17:30Dodig/Pavic - Koolhof/Mektic
19:30Christian Garin - Alexander Bublik
20:00Ruslan Lavrentiev - Gest
21:30Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
22:00Mikhail Malakhovich - Anastasiya Abramovich
23:00Denis Davydov - Diana Starovoitova
23:00Anton Bondarik - Pavel Leonchik
00:00Artem Avsievich - Nikita Starkou
01:00Piotr Paliukhovich - Vladislav Strugach
02:00Timofey Basalygo - Gleb Baklanov
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
04:00Vladimir Filippovich - Roman Gumenyuk
05:00Mark Pashukevich - Yuriy Maksimenko
altust

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac37.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac37.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.
×
bsd